İngiltere Dil Okulları

İngiltere dil eğitimi almak için dünyadaki en iyi yerlerden bir tansesidir. Özeliklede İngilizce öğrenmek için en çok tercih edilen şehir Londra’dır. İngiltere deyince ilk çağrışan kelime Londra’dır.

İngiltere'de dil okulu

İngilizceyi İngiltere’de Öğrenmek İçin 5 Temel Sebep Şunlardır.

1-Yaşayan Şehir Londra

Londra’da İngilizce öğrenmeni z asla durmayacaktır. Uykuda olduğunuz süreç hariç sürekli İngilziceniz gelişecektir. Otobüste , yolda , markette , okulda her yerde tanışacağınzı yeni insanlar ile yeni arkadaşlıklar kurarak ve sürekli İngilizce konuşarak İngilizcenizi geliştirebileceksiniz. Yeni bir dil öğrenmek sadece gramer, alıştırmalar ve kitaplarda okuduğunuz ya da sınıfta duyduğunuz kelimelerden ibaret değildir, aynı zamanda kendinizi o dilin kültürüne adapte etmek ve yeni dil becerilerinizi denemeye başlamakla ilgilidir. Konuşmuyorsanız , pratik yapmıyorsanız İngilizce öğrenemezsiniz. Yaklaşık 9 Milyon kişinin yaşadığı Londra’da İngilizcenizi geliştirmek için birçokkişi ile tanışm afırsatını bulacksınız. Kısa sürede kendinizi bir Londralı gibi konuşurken bulacaksınız.

2- Geniş Bir Okul Seçeneğine Sahip Olacaksınız.

Londra’daki İngilizce dil okullarının çok çeşitli olması size kendi seviyenizde öğrenim için esneklik sağlar. Londra’daki okullar, öğretmen eğitimi ( teacher trainig ) , akademik hazırlık , Junior yaz kampları ve IELTS, Cambridge & PTE gibi sınavlar da dahil olmak üzere çeşitli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Bu okullardan Temsilciliğini yaptığımız Burlington School of English en iyilerindendir. Ekonomik fiyatı ile çok pahalı dil okullarının sunduğu eğitim kalitesini sunmaktadır. İngiltere’de İşletme Yüksek Lisansı ( MBA ) yapmayı düşünen ama IELTS den gerekli ona 6.0 skoruna sahip olmayan adaylarımız Bu okulumuzda kısa bir süre IELTS hazırlık belki öncesinde kısa bir Genel İngilzice kursu aldıktan sonra Üniversitelerin istediği IELTS 6.0 skoruna rahatlık ile ulaşabilmeltedirler.

3- Üst Kalite Akredite Dil Kursları.

Londra’da 50 nin üzerinde dil okulu ve Kolej bulunmaktadır. Bu okulların büyük çoğunluğu English UK ve British Council tarafından akredite edilmiştir. Bu kriterler vize almak içinde önemlidir. Londra’nın merkezinde veya belki de hayatın biraz daha yavaş olduğu ve konaklama fiyatlarının daha düşük olduğu merkez dışında öğrenim görebilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, size ve ihtiyaçlarınıza uygun bir İngilizce dil okulu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Burlington School of English Bunlardan bir tanesidir.

4- Dünyanın En Heyecan Verici Şehrinde Yaşayarak Öğrenin.

Londra sınıf dışında kolayca İngilizce pratiği yapabileceğiniz misafir perver güvenli bir şehirdir. Londra dünyanın kültür, tarih, müzik, moda ve eğlence merkezidir. Çok çeşitli turistik mekanlar, barlar, restoranlar, gece kulüpleri, tiyatrolar, sinemalar, mağazalar, müzeler ve galeriler sayesinde boş zamanlarınızda keyifle vakit geçirebilirsiniz. Ve bunları yaparken çok para harcamayacaksınız çünkü bunların bir çoğunun ücretsiz olduğunu göreceksiniz.

5- Tüm Dünyadan İnsanlar ile Birlikte Öğrenin.

Londra’da okuyan 200’den fazla ülkeden gelen öğrencilerle, ömür boyu sürecek küresel bir arkadaş ağı ve gelecekteki iş bağlantıları oluşturma fırsatına sahip olacaksınız.

Bize Ulaşın

İngiltere Dil Okulları hakkında başvuru veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın.