İngiltere Öğrenci Vizesi Red Nedenleri

İngiltere öğrenci vizesi red nedenleri

İngiltere öğrenci vizesi red nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz. Bunların en başında tabii acenta hataları gelmektedir ve malesef öğrencilerin hiç bir suçu yokken yurtdışı eğitim acentasının yaptığı bir hata nedeniyle öğrenciler red almaktadır. İşinin ehli olmayan , yurtdışı eğitim konusunda deneyimli olmayan kişiler tarafından yapılan öğrenci vizeleri başvuruları genelde red ile sonuçlanmaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi Başvuru

Bu sebep ile İngiltere öğrenci vizesine başvurmadan önce yurtdışı eğitim acentanızı çok iyi seçmelisiniz. Acenta seçerken en çok dikkat etmeniz gereke şey ise acentanın kaç yıllık bir firma olduğudur ve Tabii internette bu yurtdışı eğitim acentası hakkında yazılan yazıları dikkatlice okumanızdır. Yurtdışı Eğitim danışmanlığı tamamen deneyimle başarının doğru orantılı olduğu bir sektördür. Deneyim arttıkç a başarıda doğru orantılı bir şekilde artmaktadır.

Deneyimsiz acentaların yaptığı hataların en başında İngiltere Öğrenci vizesini çok kolay gibi göstermek ve gerekli özeni göstermemek gelmektedir. Bunun haricinde yapılan sıkça hataların başında her aday için aynı şekilde bir yol izlemek gelmektedir. Halbuki her aday için ayır bir yol haritası izlenmesi gerekmektedir. Öğrenciler için ayrı , kayıt donduracak öğrenciler için ayrı , kendi sponsor olanlar için ayrı , yakın akrabası sponsor olacaklar için ayrı , çalışan ücretsiz izinliler için ayrı , kendi kendinin sponsoru olanlar için ayrı gibi daha birçok profil sayılabilir.

Deneyimli bir acenta İngiltere öğrenci vizesine başvuracak her adayı ayrı ayrı inceledikten sonra o aday için izlenilmesi gereken yolu ve hazırlanması gereken belgeleri belirler ve buna göre bir vize başvurusu yapar. Yapılan diğer klasik hatalar arasında ise vizeye başvuracak kişinin hesabına paranın son anda yatması , paranın kaynağının belirli olmaması , çalışmaya çok yeni ( 1 – 2 aylık ) başlamış bir adayın başvurması , sponsorun çok alakasız bir kişi olması , banka hesap hareketlerinde tutarsız hesap hareketlerinin olması gelmektedir. İngiltere öğrenci vizesi red nedenleri arasında daha bir çok neden sayılabilir. Online form doldurulurken bile birçok hatalar yapılmaktadır.

Ücretsiz Danışmanlık

Vize başarısı tamamen acentanın başarısı ile doğru orantılıdır. Öncelikle İngiltere öğrenci vizesine başvuracak adayın Türkiye’ ye geri dönmek için kuvvetli bağları olduğunu kanıtlayabilecek dökümanlar sunması gerekmektedir. Bu dökümanlarda her aday için farklılık göstereceği için iş bu noktada acentanızın sizi doğru yönlendirmesine kalmaktadır. Timoti Yurtdışı Eğitim olarak tüm vize danışmanlık hizmetlerimizi ücretsiz olarak siz öğrencilerimize vermekteyiz. İngiltere öğrenci vizesi red nedenleri hakkında sormak istediğiniz her konuyu bize çekinmeden whatsapp hattımızdan sorabilirsiniz.

Yukarıda açıklamaya çalıştığımız İngiltere Öğrenci vizesi red nedeleri stundent visitor visa ( öğrenci ziyaretçi vizesi ) için olan nedenlerdir. Tier 4 Akademik Öğrenci vizesi red nedenleri oldukça farklıdır. Tier 4 akademik vize red nedenlerini gelecekte hazırlayacağımız makalemizde anlatmaya çalışacağız.

İngiltere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi