İngiltere’de MBA Yapanlar

ingiltere'de mba yapmanın avantajları

İngiltere’de MBA Yapmanın Avantajları

İngiltere’de MBA yapanlar her zaman ilerki iş kariyerlerinde büyük bir avantaj sağlayacaklardır. İngiltere’de MBA yapmanın size sağlayacağı en büyük artı İngilizce konusunda artık önünüze hiç bir sıkıntı çıkmayacak olmasıdır.

Bir işe başvuru yaptığınızda CV nizde yazacak olan İngiltere MBA , iş verenin size olan bakış açısını değiştirecektir. Bu iş veren sizin İngilizceniz konusunda hiç bir endişe duymayacaktır. İngiltere’de MBA yapmak size sadece İngilizce konusunda avantaj sağlamaz aynı zamanda sizlerin yurtdışında kendi ayaklarınız üzerinde uzunca bir süre durmuş olmanızda iş verenler gözünde büyük bir artı sağlamaktadır.

Özellikle uluslararası firmalar personel alımlarında yurtdışında eğitim almış kişilere öncelik vermektedirler. Bunun altında yatan sabepler arasında sadece İngilizcenizin çok iyi olduğundan şüphe etmemelerin yanında sizlerin İngiltere’de MBA yaparken bir çok deneyimler edinmiş olabileceğinizde yatmaktadır. İngiltere’de MBA yapanlar iş başvurularında bir çok avantaja sahip olurlar.

Bunlar arasında yurtdışı deneyimi , uluslararası ilişkilere sahip olmak , dünyanın farklı ülkelerinden çevre edinmek , farklı farklı sektörlerden kişiler ile tanışmak sayılabilir. Üniversite okuduğunuz ve yaşadığınız ülkeden hiç çıkmamış olmak iş verenler için özelikle uluslar arası şirketler için negatif algılanabilir. İngiltere’de MBA yapmak sizi sizle aynı vasıflara sahip olan ve sizinle aynı iş pozisyonu için başvurmuş adaylar arasında öne çıkartacaktır.

Herşeyden önce İngiltere gibi dünyanın en bilinen ve dünyanın finans merkezi olarak kabul edilen bir şehirde yaşamak bile size ayrıcalık sağlamaya yetecektir. Londra gibi çok farklı kültürlerin bir arada bulunduğu bir şehir sizlere farklı kültürlerden insanlar ile tanışma fırsatı verecektir. Bu kültürleri tanımakta sizlerin ilerki iş hayatınızda bu kültürden insanlar ile iş yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Eğitim süresi boyunca tanışacağınız farklı ülkelerden kişiler ile arkadaşlıklar kuracaksınız ve bu arkadaşlıklar sizin ilerki iş hayatınızda bu kişiler ile iletişimde olmanızı sağlayacaktır. MBA yaptığınız süreç içersinde Londra’daki uluslar arası firmaları ziyaret etme ve bu firmalara iş başvurusu yapma şansınız çok yüksek olacaktır. İngiltere’de MBA yapanların eğitimlerini tamamladıktan sonra İngiltere’de iş hayatlarına başlamalarıda oldukça kuvvetli bir ihtimaldir.

İngiltere’de MBA yapmak konusunda tüm detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilir, bulamadığınız ve aklınıza takılan soruları bize ücretsiz olarak danışabilirsiniz ; mba.info.tr

İngiltere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi