İngiltere’de MBA Yapmak

İngiltere'de ekonomik mba yapmak

İngiltere’de MBA yapmak tüm dünyada kabul gören en popüler Yüksek Lisanslar arasında gelmektedir.İngiltere’deki tüm Üniversitelerin YÖK denkliği bulunmaktadır. Her Üniversitenin kendine göre belirlediği kayıt Kabul şartları bulunmaktadır. Kimi Üniversite en az 1 – 2 sene çalışmış olmayı şart koşarken kimi üniversite çalışmış olmayı şart koşmamaktadır. Kimi üniversite 2,5 ve üzeri not ortalaması isterken kimi üniversite not ortalaamsını şart koşmamaktadır.

Kimi okul Yüksek Lisans yapan öğrencilerine yasal çalışma izni verirken kimi okul yasal çalışma iznini vermemektedir.

Tabii ki Üniversite fiyatlarıda çok farklılıklar göstermektedir. Çok pahalı Üniversiteler olduğu gibi her bütçeye uygun İngiltere’de ekonomik MBA yapabileceğiniz Üniversitelerde bulunmaktadır. Yasal çalışma izni olan üniversitelerde okurken yasal çalışma izniniz olan 20 saat çalışarak İngiltere’deki yaşam masraflarınız çıkartmanız mümkün olabilmektedir.

İngiltere’de MBA yapmak sizlere ilerki iş kariyerinizde büyük avantajlar sağlayacaktır. Cv nize ekleyeceğiniz bir İngiliz Üniversitesi MBA diploması diğer birçok rakibinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Hem İngilizceniz mükemmel olacak , hemde yurtdışında yaşamış olmanın verdiği öz güvene sahip olacaksınız. Bu ikisi size yapacağınız iş başvurularında büyük avantaj sağlayacaktır. Günümüz Globalleşen dünyasında farklı ülkelerden insanlar ile tanışmak sizelere birçok yeni kapı açacaktır.

İngiltere’de yaşam masrafları pahalı gibi düşünülmektedir. Ama nerden nasıl alış veriş edeceğinzi bilirseniz İngiltere diğer okyanus ülkelere kıyasladığınızda hiçde pahalı değildir. Sadece Uçak biletleri arasıdnaki fark bile bu okyanus aşarı ülkeler ile İngiltere arasındaki fiyat farkını ortaya koymaktadır.

3 Kutu Fantayı 1 Pounda alabileceğiniz marketlerden alış veriş eder, Merkezden biraz daha uzak ama merkezdeki konaklamalara göre çok daha ucuz konaklamalarda kalırsanız, Öğrenci indirimli Oyster kart ile ulaşımınız sağlarsanız göreceksiniz ki İngiltere’de yaşamak sanıldığı kadar pahalı değildir.

Bu konularda sizlere 29 yıllık tecrübemiz ile destek vermekteyiz. İngiltere’de iş ve yaşam konusunda destek almak ekonomik MBA yapabilmeniz için oldukça önemlidir. Web sitemizde sizlerin İngiltere’de MBA yapmak için gerek duyacağınız her türlü bilgiye yer vermeye çalıştık. Yinede biliyoruz ki kafanızda yüzlerce soru işareti olacak, bu sorularınıza yanıt bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

İngiltere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi