London School of Commerce Dil Okulu

İngiltere London School of Commerce Dil Okulu

London School of Commerce Dil okulu İngiltere’de MBA ( İşletme Yüksek Lisansı ) yapmak isteyipte İngilizce seviyesi MBA yapmaya yetmeyen adaylar için dil eğitimi sunmaktadır.

İngiltere’de MBA yapabilmek için İngilizce seviyenizin en az IELTS 6.0 seviyesinde olması gerekmektedir.

Ve bu seviyenizi British Council onaylı İngiliz Konsolosluğunun kabul edeceği bir sınav merkezinde girerek belgelemeniz gerekmektedir.

Overall da 6.0 almanız gerekirken 4 bölümden oluşan sınavda ( okuma , yazma , dinleme , konuşma ) her bölümden minimum IELTS 5.5 puanına sahip olmanız gerekmektedir.

Bu seviyelerde bir İngilizce seviyesien sahip değilseniz London School of Commerce Dil Okulu bu konuda size yardımcı olacaktır.

Unutmayın ki İngilizce seviyenizi MBA yapmak için istenilen seviyelere İngiltere’de bir dil kursuna giderek çok daha hızlı çıkartabilirsiniz.

Ayrıca İngiltere’de bir dil kursuna giderek seviyenizi IELTS 6.0 seviyesine hızlı bir şekilde çıkartmanızın yanı sıra , İngiltere’deki yaşama adapte olmanızda MBA yaparken size büyük avantajlar sağlayacaktır.

MBA başlamadan önce kendinizi Londra’da yaşama hazırlamanız çok önemlidir. Çünkü Dil okuluna göreceli olarak MBA dersleri çok daha zor olacaktır.

Bu nedenle İlk gidilen aylarda çekilen zorlukları İşletme Yüksek Lisans programınızın başlarına denk gelmesindense İngilizce dil eğitimi aşamasına denk gelmesi çok daha iyidir.

Malum ilk aylarınız İngiltere’de ulaşıma , İngiltere’de yaşama , alışverişe , konaklama gibi sizler için yeni olan herşeyi yeniden keşfetmeye , düzeninizi oturtmaya çalışarak geçireceksiniz. Bu süreçte derslerinize odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu sebep ile London School of Commerce Dil okulunda alacağınız İngilizce dil eğitimi sanki bir orayantasyon görevi görecektir.

MBA öncesinde sizi İngiltere’deki yaşama en iyi şekilde hazırlayacaktır. İngiltere’de çok farklı dil okulları mevcuttur. Her bütçeye uygun dil okulu bulmak mümkündür. Bu konuda Timoti Yurtdışı Eğitim olarak sizlere en iyisini , en ekonomiğini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

29 Yıllık deneyimimiz sayesinde tüm işlemlerinizde sizlere en doğru bilgileri vererek sizler için en uygun seçeneği bulacağımızdan emin olabilirsiniz. Hayatınıza yön verecek olan Yurtdışı Eğitim konusu çok ciddi bir araştırma gerektirmektedir. Timoti Yurtdışı Eğitim olarak bizlere danışmadan karar vermeyin..

İngiltere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi