London School of Commerce İstanbul

London School of Commerce İstanbul

London School of Commerce İstanbul Temsilcisi olarak uzun yıllardır General Asım Gündüz Cad. No :104 / 7 Kadıköy – İstanbul adresinde siz İngiltere’de MBA ( İşletme Yüksek Lisansı ) yapmayı düşünen adaylara Timoti Yurtdışı Eğitim olarak hizmet vermekteyiz.

İngiltere’de ekonomik MBA konusunda her türlü bilgiyi ve desteği London School of Commerce İstanbul temsilciliğini yaptığımız ofisimizde konusunda deneyimli danışmanlarımızdan alabilirsiniz. İngiltere’de MBA yapmak için gerekli tüm işlemleri ofisimizden yürütebilirsiniz.

Bunların en başında okula kabul için gerekli evrakların toplanması , bu evrakların London School of Commerce Londra ya gönderilmesi , okuldan kabul alınması ve tabii ki en önemlisi İngiltere’de MBA yapabilmeniz için gerekli olan Tier 4 Akademik öğrenci vizesinin alınması için tüm işlemlerin tarafımızdan ÜCRETİZ bir şekilde yürütülmesi gelmektedir.

London School of Commerce İstanbul

London School of Commerce İstanbul

London School of Commerce İstanbul temsilcisi olarak sizlere en doğru bilgileri vermek suretiyle sizleri her konuda aydınlatmayı kendimize görev edindik. 29 Yıllık yutdışı eğitim deneyimlerimiz ile sizlere sadece İngiltere’de MBA için gerekli işlemleri hakkında değil aynı zamanda İngiltere’de yaşam , konaklama , ulaşım ve iş imnakları hakkında da detaylı bilgiler vermek suretiyle sizlerin İngiltere’ye gitmeden bir çok konuda bilgi sahibi olmanızı sağlamaktayız.

Bu bilgilere İngiltere’ye gitmeden sahip olan adaylar , İngiltere’ye gittiklerinde fazla zorlanmadan ordaki yaşama adapte olmakta ve MBA derslerine daha çabuk odaklanmak suretiyle okulda başarılı olmaktadırlar. Belki çoğunuz daha önce yurtdışına çıkmadınız ve hiç kimseyi tanımadığınız yabancı bir ülkede herşeyi kendi başınıza hallletmek zorunda olmanız sizi korkutuyor olabilir.

London School of Commerce İstanbul temsilcisi

İşte tam bu noktada Timoti Yurtdışı Eğitim olarak bizlerin sizlere her türlü desteği vereceğimizden emin olabilirsiniz. Whatsapp iletişim hattımız ile İngiltere’deyken de her konuda sizlere destek verebilmekteyiz. Yurtdışı Eğitim oldukça fazla detay içiren ve bunların bir bütün olarak ele alınması gereken bir alandır.

Bu bütünlüğü sağlayan unsurlardan bir veya bir kaçındaki eksiklik sizlerin sıkıntı yaşamasına neden olacaktır. Bu tür sıkıntılar yaşamamanız için konusunda deneyimli kadrosu ile sizlere 29 yıldır Yurtdışı Eğitim alanında hizmet vermekteyiz.

İngiltere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi