London School of Commerce Türkiye

London school of commerce türkiye

London School of Commerce Türkiye ‘nin yetkili acentaları arasında yer alan Timoti Yurtdışı Eğitim Merkezi uzun yıllardır siz MBA ( İşletme Yüksek Lisans ) adaylarına Kadıköy Merkez ofisinde hizmet vermektedir.

Önceliğimiz MBA adaylarını en iyi şekilde bilgilendirmektir. Adaylara her konuda tam destek vermekteyiz. İngiltere’de MBA ( İşletme Masterı ) hakkında ön bilgilendirme aşamasından sonra adaylara kayıt aşamasında yardımcı olmaktayız.

London School of Commerce Türkiye Temsilcisi olarak İngiltere’deki London Schoolof Commerce ile tüm yazışmaları tamamlayıp adayların okula kabulünü en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.Okula kabul için gerekli evraklar hakkında daha önceki makalelerimizde oldukça detaylı bilgi vermiştik. O makalelerimizi bularak gerekli evrakları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Okuldan kabul almanız okulun yoğunluğuna ve sezona göre değişmektedir.

Bu işlemlere İşletme Yüksek Lisansınıza başlamayı planladığını tarihten en az 3 ay önce başlamanızda fayda vardır.Ne kadar erken başvurusanız sizin için o kadar iyi olur ve hatta IELTS skorunuz hazır değilse bu süre en az 4 ay olmalıdır. London School of Commerce senede 6 dönem MBA açmaktadır. Yani Dönem kaçırdım gibi bir endişeye yer yoktur. 2 ayda bir açılan bu dönemlerden birini yakalamanız hiç de zor olmayacaktır.

Kabul aşamasondan sonra London School of Commerce Türkiye olarak sizleri en zorlu aşama olan Vize aşamasına hazırlamaktayız. İşletme Masterı için almanız gereken vize Tier 4 Akademik vizesidir. Oldukça detaylı ve kompleks olan bu vize başvurunsunda yapılacak en ufak bir hata vize reddi ile sonuçlanacağından dolayı bu konuya çok hassas bir şekilde eğilmekte ve siz MBA adaylarını en ince ayrıntısına kadar bilgilendirmekteyiz.

London School of Commerce Türkiye

Vizeden alınacak reddin telafisi olmayabilir. Konusunda deneyimli olmayan ve gerekli özeni göstermeyen acentalar yüzünden bir çok kişinin İngiltere’de MBA yapma hayalleri gerçekleşememekte ve yaptıkları bir çok masraf boşa gitmektedir.

Bu sebep ile siz MBA adaylarına tavsiyemiz , seçeceğiniz acentayı çok iyi araştırmanızdır. 29 Yıllık Türkiye’nin en eski Yurtdışı Eğitim acentası olarak vize konusunda çok deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İngiltere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi