London School of Commerce Yorumlar

London School of commerce yorumlar

İngiltere’de Ekonomik MBA yapmayı düşünen adayların araştırdıkları ilk okul  London School of Commerce olmaktadır. İngiltere’de MBA yapabileceğiniz en uygun fiyatlı okul olma ve verdiği eğitim konusunda London School of Commerce yorumlarından da anlaşılacağı gibi oldukça tercih edilen bir okuldur.

Fiyat / kazanç oranı en yüksek okullardan biri diyebiliriz. Esasında okullar hakkındaki yorumlar çok değişken olabilir. Çok iyi yorumlar olduğu gibi çok kötü yorumlarda olabilir. Bu birazda beklentiler ile doğru orantılıdır.Beklentilerini çok yüksek tutan öğrenciler okulda okumaya başladıklarında beklentilerini bulamadıklarndan dolayı hayal kırıklığına uğrayacakları için kötü yorumlar yazabilirler.

Aynen oteller hakkında yapılan yorumlar gibi. Bir otel hakkında bir yorum okuduğunuzda görürsünüz ki bir müşteri kaldıkları oteli yerin dibine batırıken diğeri göklere çıkarmaktadır.Tabii buna düzmece rakip yorumlarınında ekleyebilirsiniz.Bu sebep ile London School of Commerce Yorumlarına ( bu yorumlar olumlu yada olumsuz olabilir ) fazla önem vermeden okul hakkında kendi araştırmalarınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Daha önce ki makalelerimizde de belirttiğimiz gibi MBA ( İşletme Yüksek Lisansı ) çok komplike bir yüksek lisans değildir.Online bile verilen MBA diplomaları mevcut olduğunu unutmayınız. Yani online bile alma şansınız olan bir program için onbinlerce pound harcamanıza gerek varmıdır ?

London School of Commerce MBA programına katılmanızın size sağlayacağı en önemli noktalar;

Bir yurtdışı deneyimi elde etmeniz .

Londra’da yaşamanız .

İngilizceniz hakkında kafalarda her hangi bir soru işareti bırakmamanız.

Londra’daki uluslar arası firmalar ile tanışma imkanı hatta bu firmalarda part-time çalışma imkanına sahip olmanız.

İngiltere’de kalmayı ve iş hayatınızı Londra’da sürdürmeyi seçmeniz halinde bu imkanları sağlayacak olan Ankara Antlaşması ‘na ( ECAA ) kolaylıkla başvurabilme imkanına sahip olmanız gelmektedir.

İngiltere’de MBA

Kısacası bütçenizi zorlamayacak İngiltere’de bir MBA ( işletme Yüksek Lisansı ) düşünüyorsanız London School of Commerce yorum ları için site site dolaşmayı bir kenara bırakın.

Kendi kriterlerinizi belirleyip bu okulun bu kriterleri size sağlayıp sağlayamayacağı konusuna odaklanırsanız doğru okulu ve programı seçeceğinizden emin olabilirsiniz. Karar aşamasında takıldığınız her noktayı bizelere gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz.Timoti Yurtdışı Eğitim olarak birincil önceliğimiz öğrenci memnuniyetidir ..

İngiltere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi