London school of commerce

London School of Commerce

İngiltere LSC

LSC, lisans programları, yüksek lisans programları, MBA, DBA, Doktora dahil bir çok iyi kurulmuş iş ve yönetim programı sunan kapsamlı bir eğitim kurumudur.

LSC’nin 1998’de kurulmasından bu yana, Malta, Colombo, Kula Lumpur ve Dhaka’daki kampüsleriyle desteklenen küresel ölçekte genişledi. LSC, liberal sanatlar eğitiminde yaşam boyu öğrenmenin, inovasyon eğitiminin, girişimciliğin ve küresel zihniyetin sağlanması yoluyla ulusal, uluslararası ve küresel başarıya ulaştı.

Doğu batı ile buluşuyor : LSC, farklı kültürlerden gelen öğrencilerin buluştuğu ve bu kampüslerin fikir, eleştirel düşünme, hayal gücü, yenilik ve uygulama için inovasyon laboratuvarı olduğu, dünya çapında çeşitli kampüslere sahiptir.

Öğrencilerden yeni dünyaları araştırmasını ve yeni perspektiflerden tanıdık sorunları incelemesini hedeflemektedirler. Öğrencilerin tam teşekküllü bir küresel rakip olmalarını sağlamak için girişimci ve yenilikçi becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadırlar.

Öğrenci Odaklılık : Öğrenciler yaptıkları her şeyin merkezinde yer almaktadır. Fakülte-öğrenci etkileşimine, öğrenciler için yüksek standartlara ve destekleyici bir yaşam-öğrenme ortamına değer vermektedirler..

LSC’nin Küresel Kampüslerindeki en önemli sonuçlar, öğrenci istihdam edilebilirliği, girişimci ve yenilikçi becerileri ve öğrenci başarılarıdır.

Fakülte ve personelin uyguladıkları altın kuraların arasında : Öğrencilere, kendi aile üyelerine davranılmasını istedikleri şekilde davranmak ; onları desteklemek ve amaçlarına ve isteklerine rehberlik etmek; başarılarına büyük bir ilgi duymak ve onlara kapsamlı ve bütüncül bir eğitimin önemini göstermek gelmektedir.

Kaliteli Eğitim : Kalite, LSC’nin Global Kampüsü’ndeki en önemli özelliktir. En iyi akademik standartlara , öğretme ve öğrenim kalitesine ulaşmaya çalışmaktadırlar .Her zaman daha iyi olmaya çalışıp, asla “yeterince iyi” olmak ile yetinmemektedirler.

Başarılarının altında yatan güçlü akademik ortamları, akademik ve hareketli ortamları, eğitim ,öğrenim, araştırma, içselleştirme, girişimcilik ve yenilikçilik alanındaki mükemmel performansa sahip olmalarıdır..

Küresel ve yerel katılım : 25.000’den fazla mezun ve küresel mezunlar ile bağlantı kuracak olan LSC Connect aracılığıyla küresel etki yaratmanın gururunu taşımaktadırlar. Misyonları sadece öğrencilerini küresel vatandaşlar haline getirmek değil; ama aynı zamanda dünya çapında ekonomik, sosyal ve kültürel bir katalizör olarak hizmet etmektir.

İngiltere’de MBA yapmak için neler gerekli ve MBA hakkında bilmeniz gereken herşeye burdan ulaşabilirsiniz; İngiltere’de MBA