Londra’da Konaklama


İngiltere’nin başkenti Londra’da Konaklama :

Londra’da öğrenciler için her bütçeye göre konaklama bulunmaktadır. Merkezi olanlar daha pahalıdır. Hostellerden sonra en ekonomik olanları Paylaşımlı Öğrenci evleridir. Uzun dönem kalacağınız için Hostellerde pek rahat edemezsiniz. Aşağıda sizlere Londra’daki konaklama imkanları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

Paylaşımlı Öğrenci Evleri : En ekonomik konaklama şekillerinden bir tanesidir. Tek kişilik yada iki kişilik odalar şeklinde kiralanabilirler. Genelde banyo ortaktır. Ama bütçeye göre banyosu sadece size ait olan ensuite tabir edilen odalarda vardır. Ortak kullanım alanı genelde salon ve mutfaktır. Mutfak tam donanımlıdır ve yemek pişirmenize imkan verir. Evin merkeze uzaklığına göre fiyatı değişmektedir. Haftalık ücrete tüm faturalar dahildir. Çoğunda ücretsiz internette dahildir. Tek kişilik odalar haftalık 120 Pound civarındadır. 2 arkadaş oda kiralayanlar dahe ekonomik seçenekler bulabilmektedirler.

Öğrenci Residenceları : Bu seçenek biraz daha pahalı bir seçenektir. Ama daha lüks ve modern bir konaklama tipidir. Bu tür residencelarda her türlü aktivite mevcuttur. Bunlar arasında GYM , Sinema odası , cafesi , boş zamanlarınızı geçireceğiniz salonları , çamaşırhanesi gibi. Odalar modern bir şekilde tasarlanmış içinde banyosu , küçük bir mutfağı olan stüdyo daireler şeklinde dizayn edilmiştir. Haftalık en ucuzları odanın büyüklüğüne ve merkeze olan uzaklığına göre haftalık 250 Poundlardan başlar 450 poundlara kadar çıkmaktadır. Bu fiyatlara tüm faturalar dahildir.

İngiltere’deki bağlantılarımız sayesinde sizlere uygun bütçeli konaklamalar ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir