Lsc London

lsc london

London School of Commerce (LSC ) İngiltere’de en ekonomik MBA ( İşletme Yüksek Lisansı ) yapabileceğiniz okulların başında gelir. Merkezi Londra’da olan okulun Malta başta olmak üzere Sri Lanka , Malezya ve Hindistan olarak bir çok kampüsü bulunmaktadır. London School of Commerce Londra kampüsü Londra nın kalbinde yer almaktadır. Chaucer House Campus, London Bridge’e yürüme mesafesindedir ve öğrenciler için kapsamlı eğitim ve eğlence olanakları sunmaktadır.

London School of Commerce (LSC) öğretim ve yönetim kampüsü merkezi bir konumdadır ve Londra’daki tüm önemli turistik yerler yakındır. Kampüs Londra Demiryolunda, ve Metro istasyonlarına kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. Öğrenci Konaklama merkezlerinede kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

Bu kampüste Kolej kütüphanesi ve IT takımı bulunmaktadır ve öğretim odaları, büyük bir oditoryum ve öğrenci mola alanları gibi modern olanaklara sahiptir.

LSC LONDON

LSC iki İngiliz Üniversitesinin temsilciliğini yapmaktadır. Bunlardan ilki Suffolk Universitesidir. Suffolk Üniversitesinin kampüsü İpswich de bulunmaktadır. Ama Bu Üniversitenin MBA ( İşletme Yüksek Lisans ) diplomasını almak isteyen öğrenciler LSC nin Londra kampüsü olan Chaucer Houseda eğitimlerini alırlar.

LSC’nin anlaşmalı olduğu diğer bir Üniversite ise University of West Scotland ( UWS ) dir. Bu Üniersitenin an akampüsü İskoçya’dadır. Bu Üniversitenin diplomasını almak isteyen öğrenciler University of West Scotland’ın Londra kampüsünde eğitim alırlar.

Bu iki Üniveriste arasındaki sizleri ilgilendirecek en önemli fark Suffolk Üniversitesi diploması alacak öğrencilerin LSC kampüsünde okurken çalışm aizinleri olmayacaktır. Bunun tersine UWS diploması alacak öğrenciler UWS nin Londra’daki kampüsünde okurken yasal haftalık yarı zamanlı 20 saat çalışma iznine ve resmi tatillerde tam zamanlı çalışma iznine sahip olacaklardır.

Özetlemek gerekirse, LSC, esnek ve uygun maliyetli yollarla, İşletme, Yönetim veya Bilgi Teknolojileri alanında uluslararası düzeyde tanınan bir derece için eğitim alabileceğiniz çekici kampüs tesisleri sunmaktadır.

Öğrencilerimizin doğru kursu seçmelerine yardımcı olmak için elimizden geldiğince fazla bilgi sağlamaya çalışmaktayız ve sizi LSC’de heyecan verici bir öğrenci topluluğunun bir üyesi olarak görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Lsc London Hakkında daha detaylı bilgi almak için Okul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz;

London School of Commerce

 

İngiltere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

duvar saksısı Sukulent Çeşitleri satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi